| catzelushdeplush a întrebat:

Saluthappy Am o mica problema, de cateva nopti il tot visez pe fostul meu prieten adica fratele actualului meu iubittongue ce a fost intre noi a fost demult timp acum sunt cu fratele lui de mai bine de o jumatate de an si ne intelegem foarte bine si il iubesc foarte mult, dar nu stiu de ce incep sa il tot visez. Aseara l-am visat ca ne-am intalnit si ne-am sarutat apoi m-am intalnit cu iubitul meu si ne-am dus sa ne plimbam si dupa scurt timp din nou m-am intors la fratele lui si iar ne-am sarutat :-s si nu stiu de ce? Ce poate insemna? Multumesc

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ia uite-o, a luat toata familia la rand. Maine vei fi cu varsul? Cand sariti din polen in polen,(abia am reusit sa ma cenzurez) e si normal sa nu mai stii la cine ti-ai lasat sentimentele, visele sau chilotii rosii.

| PatyKan a răspuns:

Prietenul tau stie ca tu ai fost si cu fratele lui? Daca stie, atunci ma intreb cum de nu il deranjeaza asta.
Oricum ar fi, e cam ciudata toata treaba asta, nu crezi?
Eu zic ca cel mai bine e sa iti pui ordine in ganduri si sa iti dai seama singura de ceea ce ar trebui sa faci. Poate gresesc, dar e posibil sa mai simti ceva pentru fratele prietenului tau actual. Orice ai face, gandeste-te bine, sa nu ii faci sa se certe din cauza ta. happy

| sinx a răspuns:

Ti-as recomanda melodia Voltaj - Albinuta. Nu stiu ce a fost in capul lor, cu atat mai mult in capul tau. Bine dreacu ca nu sunt 7-8 frati.