| vizitator111 a întrebat:

Am visat aseara ca iubitul meu actual imi tr cateva mesaje in care scria ca nu mai vrea sa fim impreuna, eu citisem decat 1 mai ramasesera vreo 3, apoi iesisem afara si l-am vazut pe fostul la care am tinut enorm de mult, iar el a alergat spre mine si m-a luat in brate si m-a sarutat...nu imi mai dadea drumul

Acum nu stiu ce sa fac dupa acest vis mi-sau reintors sentimentele alea minunate pentru el, Nu as vrea sa ma despart de actualul pentru ca il iubesc, dar nu prea as vrea nici sa ma impac cu fostul NU STIU CE SA MAI FAC

Va rog ajutati-ma!cryingcrying

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Lasa visele la o parte tu traiesti in cartea de povesti sau pe pamant hai ia o dusca de ceai caldut si gandeste bine.