| AndreeaAS a întrebat:

Am o mica problema.Imi place mult de un baiat. Dar problema e ca lui nu ii place de mine.Cand am auzit am inceput sa plang, eram la scoala... Exista sanse sa ma placa? Daca da ce sa fac? Eu chiar tin la el.Chiar daca o saptamana m-am indoit si am crezut ca imi place de altcineva(Z) mi-am dat seama ca tot pe el il plac.(X)

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Da? atunci spune-i si lui asta. spune-i ca tii la el. situatia se va schimba! daca nu vrei sa faci asta, uita-l. ai de ales.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai numai crede ce zice lumea askultal pe el.
vezi daca se uita l tine mereu dupa tine
daca pr lui se uita ciudat l tine
daca cand se da la o alta fta e uita l tine sa te faca geloasa.
daca aveti facebook lasia com si vezi daca it lasa ei el.
fi mereu aranjata.

| AndreeaAS explică:

Problema e ca eram de fata cand a zis ca nu ma place... crying Nu stiu ce sa fac. sad

| AndreeaAS explică:

O sa incerc chiar daca sunt cam timida cu el...

| kamitza a răspuns:

Dade la el si tu la el.