| PepsyTwyst a întrebat:

Am si eu o mica problema: Cum pot sa ii spun unei fete ca o plac? Imi place mult de o fata din clasa dar nu stiu daca si ea ma place.Adica vorbim la scoala, o fac sa rada. Dar de fiecare data cand vreau sa ii spun ca o iubesc nu pot pentru ca sta mereu cu cea mai buna prietenaa. Funda celui/celei care ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| FetitzaFrumusik a răspuns:

Ai incercat sa-i spui frumos sa vorbiti in particular? ca vrei sa-i spui ceva? roag-o pe prietena ei sa te lase un pic cu ea ca trebuie sa-i spui ceva, nu e mare lucru, sau spune-i chiar ei ca vrei sa alfle ceva, incearc-o sa o prinzi singura, invit-o la un suc in oras numai voi doi. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

2 răspunsuri:
| Sparkle379 a răspuns:

Stii ceva.roag-o sa vina pe o minuta sa te ajute cu ceva apoi poti sa incerci.sigur daca nu are prieten sa-i spui care-i treba ori poti sa rabzi pina cind nu iti da ea semne ca vrea sa fie cu tine...hhh as vrea si eu un asa coleg:d