| Jianu_Emanuel_1991 a întrebat:

Am o nelamurire foarte mare, va rog sa ma ajutati. De cateva zile incoace am cam tot iesit pe afara cu prietenii mei printre care a mai aparut si o fata extrem de frumoasa. Ne-am plimbat, am stat la banca si faceam tot felul de glume, alea, alea. Acum vreo 3 zile s-a internat la spital. Am mers la ea in vizita, ba chiar stateam mai toata ziua cu ea. Faza e ca eu cred ca i place de mine dar nu sunt sigur. Stateam langa ea si spunea ca i este frig si se uita la mine cu o privire patrunzatoare, iar eu ma gandeam ca bate apropoul sa o iau in brate. Se mai joaca si cu muschii mei, adica ma atinge pe brat si pe aripioare. Va rog sa va spuneti parerea(ma place sau doar se linguseste?). Scuze de intrebare daca e cam lunga.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar tu poti sa-ti dai seama si trage concluziile. Ar fi indicat ca maine sa te prezinti la ea cu un buchet de trandafiri. Florile vor "vorbi" in locul tau. Sunt convins ca ii vor produce o imensa placere.Succes.

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Poate te placewinking
ridica apropouri sa vezi, adica zii tu ceva ce-ti place la ea, sau ce are frumos: ochi, nas, par etc... vezi cum reactioneaza. complimenteaz-o si vezi daca se inroseste in obraji, s-ar putea sa te placa smug

| Vampir007 a răspuns:

Fetele nu se lingusesc daca nu ii place baiatul. Da te place, trebuia sa o iei in barate sau sa ii dai geaca ta daca aveai una pentru ea conta. Succes in continuare!