| unualtu99 a întrebat:

Salut, azi m-am intalnit cu 3 prieteni, ne-am plimbat si altele. Si am decis sa mergem sa ne distram cu 2 fete din fata blocului, ne-am plimbat prin oras si altele.Si ne-am intors in fata blocului, unde EU tot faceam glume asa ca si cum :Roxana diseara vin la tine laughing s-a nu le folosesc pe alea urate happy. Glume, Glume alte treburi si o venit vorba sa ne dam la scandanberg(daca asa se scrie ) si ne-am tinut asa mai mult de mana si am simtit asa ca si cum mi-ar placea de ea, Roxana (ea) sta cu mine in bloc, si e mai mare decat mine( ea are 17 si eu 15) si tot iesim pe afara si altele si. cred. ca imi place de ea, dar ea are iubit, oare ce pot face (stiti voi sa o. cuceresc.)?

Răspuns Câştigător
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Sincer, eu iti zic sa renunti din simplul fapt ca e mai mare decat tine cu 2 ani. Adica puteti fi prieteni si sa va intelegeti foarte bine dar cel mai bine e sa ramai la stadiul asta. Nu de alta dar sunt trei posibilitati in cazul in care vrei sa incepi o relatie cu ea:
1. Sa accepte si totul sa fie ok
2. Sa accepte dar anturajul ei sau al tau sa nu prea accepte diferenta asta inervanta dintre ani si sa va desparta
3. Sa nu accepte sa fiti impreuna si dupa sa te simti rau.
Dar decizia iti apartine. Succes!