| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la un prieten unde m-am intalnit cu verisoara lui care are 15 ani, eu 14. Dupa ce am baut un suc si ne-am plimbat am stat doar eu cu ea pe scari afara si ne uitam la stele.Mi-a spus ca sunt frumos, dragut, inteligent, sociabil, matur si ca am un zambet dulce. Apoi a spus ca ii e frig si m-a luat de mana si m-a prins in brate. Stateam mult uitandu-ne unul in ochii celuilalt si nu spuneam nimic apoi am luat o floare si i-am pus-o in par spunandu-i cat de frumoasa e. Apoi ma uitam la ea care se uita la stele si a intors privirea spre mine si mi-a zis:"Tu nu te uiti la stele"?
Iar eu i-am raspuns:"Deja privesc una". Iar apoi a rosit toata.Cu mine vorbeste in alt fel si rade la toate glumele mele.
Subliniez ca m-a luat de mana si apoi in brate.
Apoi cand am intrebat-o daca ma place din nou a rosit toata si nu a recunoscut apoi s-a rusinat.
Intrebarea:Oare ma place? FUNDA MARE!

16 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Aww puppy dog eyes Drăguţ!
Sincer, te place. Încearcă să o săruţi data viitoare.
Numa' bine!

| MishikiCrisy a răspuns:

Da' logica ta ce spune?

| Paradoxul6 a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Nu is expert in de-astea si nu imi pot da seama, sunt la inceput si eu cu fetele nah happy dar cred ca ma place daca atatia oameni spun ca dawinking

| MishikiCrisy a răspuns (pentru Paradoxul6):

Trebuia sa-ti dai seama dupa modul mult prea evident ca flirteaza, nu dupa "da"-uri, dar macar ti-ai dat seama de adevar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*i s-a oprit bucățica de măr în gât*
Mai ceva ca-n telenovele, flori pe scări, stele, ododo...
Ți-a spus că ești: frumos, dragut, inteligent, sociabil, matur si ca ai un zambet dulce, deci da, te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felul in care ai descris parca era un episod dintr-o telenovela.Si fi sigur ca te place dar ai grija ca sa nu ajungeti la sex pentru ca viata sexuala trebuie inceputa dupa 17 ani.Succes

| Paradoxul6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi si stai linistit ca nu ma gandesc la sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre ce ati discutat cand v-ati plimbat?

| Paradoxul6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne-am cunoscut, am glumit si am uitat sa spun ca ma tot atingea pe umar si brat.

| anonim_4396 explică (pentru Paradoxul6):

Doar din glume si-a dat seama ca esti matur?

| sayWhaaat a răspuns:

Tu vei fii urmatorul Casanova!
Da, te place.

| varcolaccc a răspuns:

Te place ma. Trebuie sa o saruti happy ca nu aveai nimic de pierdutwinking.

| vladutzaM a răspuns:

Da, la sigur te place.

| ionutz18boss a răspuns:

Cred ca dahee hee Daca a rosit cand ai intrebat-o, e un semn aproape clar ca te place.Bafta!

| Cutegirl000 a răspuns:

Te-ai candit vrodata sa faci un scenariu pentru telenovele? laughing daca nu, timpul nu e pierdut laughing si da, te place happy

| Paradoxul6 a răspuns (pentru Cutegirl000):

Nu m-am gandit sa fac telenovele si nici nu cred in asa ceva in viata asta laughing