| FCSB2003 a întrebat:

Am o nelamurire in privinta unei fete.Aceasta uneori imi zice indirect ca ma iubeste, alteori nici nu ma baga in seama.Ce sa cred?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pai ce crezi? Ai sentimente fata de ea? Confirma-le si tu idirect.
Nu gandi prea mult si nici nu te complica prea mult.
Simplu, scurt si la obiect!

| FCSB2003 explică (pentru ROB3RT89):

Pai...nu as putea zice chiar ca am sentimente...doar ne intelegem bine, nu mai multdoar voiam sa stiu ce crede ea

| Violleta2022 a răspuns:

Cum niciodata nu ti-a zis direct ca te place, cel mai probabil ii esti indiferent si nu are nici un interes sa te bage in seama.

| Hammurabi a răspuns:

E nehotărâtă. Dă-i răgaz să-și lămurească ceea ce simte.

| FCSB2003 explică (pentru Hammurabi):

Dar eu stiu ca ei ii place de alt baiat, dar in ultimul timp acel baiat sta cu alta fata

| HazelEyes77 a răspuns:

Nici ea nu stie ce vrea. Vrea sa vada daca tu ai ceva pentru ea.

| FCSB2003 explică (pentru HazelEyes77):

Imi spui o intrebare capcana pe care i-as putea pune-o? Ca sa vad ce vrea

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că te place.

| AlexandraAG a răspuns:

Te place. Poate ii e rusine sa te bage in seama. Eu zic sa stati singuri undeva, doar voi doi si sa faci cumva s-o faci sa vorbeasca despre asta.