| Erouanonim a întrebat:

Servus...Am o nelamurire...Am un coleg care ma ura, si brusc, de vreo luna jumate se baga aiurea in seama, urla dupa mine ca ma iubeste si le zice profilor ca suntem impreuna, da' la misto.Alteori ma ia in brate si e ok, alteori e super vulgar, in unele zile ma jigneste, si mereu imi "fura" tot ce poate. Uneori, daca stau singura, vine si se asaza langa mine, daca i loveste cineva, e in stare sa omoare per.respectiva, in schimb eu am facut-o si n-a zis nimic.Isi bate numa' joc sau e mai mult?

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ori te-ai facut mai frumoasa ori nu l-ai bagat in seama si admira asta si vrea sa fie cu tine. Poate s-a indragostit de faptul ca nu ai pus la suflet ce zice si te admirahappy. Dar daca te si jigneste uneori inseamna ca vrea sa te impresioneze( desi nu ii iasa). Spune-i pe fata de ce s-a schimbat brusc, daca evita raspunsul si se rusineaza inseamna ca ii place de tinelaughing.

| Erouanonim explică (pentru AtateaConditii):

Da' l-am intrebat chiar la inceput, cand se autoinvita cu mine si o prietena pe unde ieseam ce-i cu dragalasenia asta pe el si a zambit si nu a zis nimic.thinking Si de atunci a devenit din ce in ce mai stresant si din pacate din ce in ce mai vulgar...thinking

| Erouanonim explică (pentru Erouanonim):

Si da, m-am facut, gen, am mai slabit ceva si mi-am schimbat stilu' si niciodata nu i-am dat atentie.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Erouanonim):

Tu esti frumoasa? S-a despartit recent? Se comporta diferit cu prietenii lui cand e in preajma ta? Daca da la toate sau cel putin doua, e clar indragostit de TINE.happy

| Erouanonim explică (pentru AtateaConditii):

Pai da, eu m-am schimbat mult si el s-a despartit recent.Se comporta diferit cand e cu prietenii, dar numai in raport cu mine(adica el mereu se ia de tipe si face misto ca ce frumoase sunt, mie imi zice ca-s perfecta sau ca ma iubeste sau sa il *** in fund sau ca i-a fost dor de mine).Dar cand jignesti o persoana, nu pare a fi vorba de un sentiment pozitiv, si asta ma cam induce-n eroare...

| Andreutza098 a răspuns:

Buna
Te placeehappy
O spun din propria experienta.La inceput nu intelegeam ce se intimpla dar mai apoi un prieten de al lui mi-a zis ca baiatul respectiv i-a zis ca ma place.Mi se pare ca si tie iti place de elwinkingAltfel nu dadeai importanta celor intimplate
Noapte buna.