| N0H4CK a întrebat:

Am o nelamurire si vreau sa ma ajutati. De ce, atunci cand fac sex, imi dau drumul foarte greu (nicidecum nu ma autocomplimentez. E un cosmar, credeti-ma!), iar atunci cand ma masturbez in fata monitorului, imi dau drumul si in cateva secunde? O fi oare de la stres, din cauza anxietatii? Eu sunt o fire mai introvertita (nu emo). Tin sa precizez ca contactul il fac doar cu straine, in momentul de fata, neavand iubita straight face

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Pai oarecum ti ai dat singur raspuns la intrebare. Fiindca intretii relatii sexuale cu persoane necunoscute poate intr-un mediu care nu te face sa te simti confortabil si posibil sa nu simti nici macar atractie fizica. Probabil ai nevoie de o conexiune emotionala cu fata respectiva, sa fii interactionat cu ea si in alt mod mai inainte de a ajunge in pat.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tin sa precizez ca contactul il fac doar cu straine
lipsa unei interactiuni emotionale, lipsa atractiei fizice poate duce la asta

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza ca acum trebuie sa muncesti cu adeavarat si in plus, nu ai pic de experinta.
O sa fie diferit cand vei avea iubita si vei avea sentimente pentru ea, simtind cum o vrei cu tot sufletul si trupul.
Sincer, daca nu simti nimic pentru cocotele cu care te sexuiesti, de ce nu renunti?

| N0H4CK explică (pentru Violleta2022):

Usor de zis, dar e complicat. Cel putin din punctul meu de vedere sad

| N0H4CK explică:

Da... Multumesc frumos...