| sebastian1331 a întrebat:

Am o oarecare 'problema' si vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi, pareri etc. Am 15 ani iar mai acum 1 an am inceput sa ies si eu cu fete (normal, ca doar asta e varsta). Totul ok pana acum: Adica am inceput sa ma comport ciudat, aici ma refer la faptul ca ma excit (mi-se scoala 'stiti voi ce') aproape de fiecare data cand o ating (ne tinem de mana sau sta la mine in brate etc.). Si nu e ca m-as gandi sa o 'aduc la mine in camera' ci... pur si simplu.
E jenant! Cum as putea sa scap de chestia asta?

11 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Daca sta la tine in brate, bineinteles ca se intampla.

| Any_2443 a răspuns:

Nu e nicio problema ca ti se scoala. Aveam un amic care atunci cand vb cu el la tel i se skula si imi spunea.tongue

| andrei a răspuns:

Sa o tai!

| Slow a răspuns:

Sa stii ca nu esti singurul in situatia asta. Exista mult mai rau. eu am vazut sa isi faca baietii "treaba" la scoala, gen sa se satisfaca singuri, daca intelegi big grin Probabil ca esti sensibil la atingeri, iar daca iti place foarte mult de fata respectiva, te exciti. Nu stiu sincer ce poti face.adica mno. evident nu am patit asta niciodata laughing
Daca te intelegi bine cu o fata ai putea sa ii zici ca iti pare rau si ca nu e intentionat. Unele pot crede ca vrei sa "mergi mai departe". Dar daca nu ai astfel de intentii, e posibil ca pe ele sa nu le deranjeze.
Iar daca te uiti prea mult la filme pentru adulti, acesta poate fi un motiv. Atunci ia. o mai usurel. Daca nu...chiar nu stiu big grin
Bafta la gagici!winking

| jolie a răspuns:

Pai e ceva normal sa se intample asta din moment ce fata te atrage foarte mult

| Opt1k a răspuns:

Dupa un timp te obisnuiesti! abia esti la inceput!

| Opt1k a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie! ca sa fiu mai explicit. dupa un timp nu te mai exciti.deoarece te obisnuiesti ok.nu-ti fa probleme e semn ca o iubesti!big grinpoate cand o sa fi mai mare si daca o sa fi tot cu ea eu im***gi!big grinscz de limbaj! na astai viata!

| bogdy2009 a răspuns:

Tai-o malaughing

| ThiPaRu a răspuns:

Lasa asta, daca o sa vada ea, fii mandru ca esti barbat si ca esti viril...

| pasatGeorge a răspuns:

Unora li se intampla sa-si dea drumul de la un sarut, asa ca nu-ti fa griji daca te exciti de la simple atingeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rupei vaginul frate!