| danielalov a întrebat:

Salut am o prietena care s-a despartitde un baiat acum cateva luni, dar nu isi poate lua gandul de la el. inca mai vorbeste cu el si stiu ca si lui ii place de ea... ea este clasa a8 si nu vrea o reatie acum, dar se gandeste ca daca nu face ceva repede s-ar putea sa-l piarda...voi ce credeti ca ar trebui sa faca pntru a nu-l pierde?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu vrea o relatie acum atunci sa-l lase in pace ca sigur el nu va sta dupa ea...

| neutrino a răspuns:

Nu-ti sta bine cand joci dublu.

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru neutrino):

Dap asta e si parerea mea big grin

| LexieღLorraine a răspuns:

Asa este de obicei in viata, daca nu faci ceva la momentul potrivit s-ar putea sa-ti pierzi persoana iubita.Pai eu zic ca prietena ta sa se gandeasca bine si daca il iubeste cu adevarat si nu vrea sa-l piarda ar putea sa fie cu el din nou. Daca nu vrea o relatie acum... asta e. Totul trece si o sa apara cineva poate mai special decat acest baiat dar asta este decizia ei.Noi aici dam doar niste sfaturi dar ea hotaraste. Sper ca te-am ajutat happy