| gabiunder a întrebat:

Am o prietena care trece printr-o despartire..si e intr-o situatie urata, a stat cu baiatul ala un an si acum nu poate sa treaca peste asta.zi de zi e suparata, crede ca nu poate fi fericita decat cu acel baiat care i-a dat papuci..si mie nu imi place ca o vad tot timpul suparata ...as vrea sa o ajut...imi puteti da idei?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce disperata asta denota cat de nenincrezuta e si cat de penibila ca nu e poate descurca fara iubi, urat fetele dependente de ibuiti

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Acum mi-am dat seama ca esti boys, sfatul meu este sa profiti de ea cat e vulnarabila sa primesti niste pasarica

| gabiunder explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aoleu frate... laughing) nu e vorba de asta...winking

| corbulalbrosu a răspuns:

Este frumos gestul si preocuparea ta dar cu timpul ii va trece supararea si toate problemele ei vor dispare.Nu s-a descoperit pana acum un elixir care sa fie folosit ca panaceu universal in astfel de probleme, suntem entitati unice deci reactiile si comportamentul sunt tot la fel unice.

| neutrino a răspuns:

Tine-o mult la pieptul tau.