| lavi_2745 a întrebat:

O prietena de-a mea a avut multi prieteni.Mai nou a fost cu un tip si dupa o luna s-au despartit, dupa doua zile de la despartire un alt baiat a intrebat-o daca vrea sa fie cu el, ea inca il mai iubeste pe baiatul cu care a fost dar si pe cel care a intreat-o il place ce ar trebui sa faca? va rog ajutati-ma pentru ca vreau si eu sa o ajut (PS:baiatul cu care a fost a trecut peste )

3 răspunsuri:
| EmHinoki a răspuns:

Tipa a fost o luna cu un tip si se pune deja vorba de iubire? Are mai putin de 15 ani nu? Nu cred ca il iubeste, doar crede ca l.a iubit. Sa mearga mai departe. E clar ca nu stie ce inseamna sa iubesti cu adevarat.

| myhaella922 a răspuns:

Este cel mai important sa faca ceea ce simte.in niciun caz sa si bata joc de sentimentele unui om... daca il place pe unu din ei.cu acela sa ramanahappy e un caz complicat...bafta

| lavi_2745 explică (pentru myhaella922):

Ea nu e cu nici unul acum si baiatul cu care a fost nu ii mai pasa