| love4ever2000 a întrebat:

Salut am o prietena, dar de zilele astea nu imi mai raspunde la mesaje, adica rar... Si am intrebat-o de ce si ea mi-a zis ca nu prea sta pe whatsapp si eu i-am trimis si SMS normal si am si sunat-o ce sa fac? Ce sa ii spun data viitoare fata in fata?

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Intreab-o de ce s-au racit lucrurile asa rau intre voi? De ce te evita? Ce se intampla cu ea ii place de alt baiat?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i "la revedere" pentru ca ea deja si-a gasit pe altcineva.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Nu ai noroc!

| Yone_Eu_1992 a răspuns:

Poate nu are credit...sau poate ca nu te place...