| Mihai_3850 a întrebat:

Salut, am o prietenă pe care o iubesc foarte mult. Şi tine şi ea la mine enorm! Dar zilele astea sa sărutat cu un prieten de a meau cînd prietenul meu era bat. Dar sa sărutat. Mă imploră so iert! ce să fac.

Răspuns Câştigător
| elena_6631 a răspuns:

Tu ar trebui sa alegi pentru ceea ce vrei sa faci, nu sa intrebi pe altii. nai mentionat daca sentimentul este reciproc.

11 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Daca o iubesti iarto.
Si eu am inselat odata, tot cu 2 3 saruturi nevinovate.am fost iertata si acum totul e ok.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai intreab-o ce s-a intamplat de fapt poate s-a dat el la ea s-au a fost un impuls dar oricum daca o iubesti eu zic ca merita macar o adoua sansa c animeni nu-i perfect!winking

| B3belusha a răspuns:

1. Daca era si ea beata ar tre0buii/ s-o ierti, asta insemnand ca amandoi erau inconstienti de ceea ce faceau.
2. Daca numai prietenul tau era cel beat inseamna ca ea a facut asta constienta. *parerea mea* sarutand pe cel mai bun prieten al tau nu da dovada decat ca e o mica c*rva.
Te implora sa o ierti, normal ca te implora. Stie ca a gresit enorm si de abia acum isi da seama ce a avut si ce a pierdut. Daca o vei ierta inseamna ca esti dispus sa faci compromisuri si sa-i ierti greseala dar, te poti astepta sa se mai repete odata faza. Asa ca e cam pe *ghici*. Desigir tu cunoscand-o mult mai bine decat noi, cei dupa TPU, iti poti da seama daca intr-adevar merita iertata.
Orice decizie ai lua, sper sa iei una buna!
Succes happy

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Pai mai intai discuta cu ea daca ea shia dorit lucrul asta sau prietenul tau s-a dat la ea...si atunci sa clarifici lucrurile... daca shia dorit asta poti sa te desparti de ea

| Anakatsu a răspuns:

Daca a facut-o odata o va face si a 2-a oara

parerea mea e ca e over

parca era un proverb"are balta peste" sau ceva de genu

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai iart-o daca crezi ca iti este intr-adevar o prietena adevata si daca poti sa ai incredere in ea.Succes!

| Cutit a răspuns:

Tu macar ai intrebare dc a facut asta? daca te mai iubeste? Scuze ca zic dar e o curva daca e cu tine si se pupa cu altuwinking dao dracu mai sunt fete!

| Andreee a răspuns:

Ar trebui sa o ierti. Avand in vedere ca o iubesti.Este adevarat ca si ea a gresit, dar, pana la urma, toti gresim.Mult succes! FUnda?hee hee

| iustii21 a răspuns:

Si ea l-a sarutat sau el pe ea?
pai daca era beat el nu stia ce face.
Insa daca e a vrut.asta e.happy
insa nu o ierta.ca...laughing)

Funda?batting eyelashes

| ReadyToHelp a răspuns:

Dragostea reciproca este un fenomen care mai rar se intilneste, daca aceasta dragoste este prezenta la voi atunci aveti grija de ea. Parerea mea este a merita a 2 sansa ...nimeni nu este perfect ...Succes si dragoste multa voua

| bamse79 a răspuns:

Iarta frate ca a fost prima oara, a doua oara o sa stea mai linistita. daca merge 1 data merge si a 2 a oara