| AnDy160298 a întrebat:

Salut,
daca dezvirginez o fata si imi ejaculez in ea ramane gravida?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa stii si sa intelegi ca o sarcina nu se poate forma sau naste oricand si in orice conditii. Formarea unei sarcini se poate produce doar daca sunt intrunite in mod obligatoriu urmatoarele conditii, si anume : 1. ) Femeia poate ramane insarcinata DOAR/NUMA daca in mod obligatoriu in vaginul ei ajunge SPERMA VIABIILA (lichidul preejeculator este inofensiv). 2.) Sarcina se poate produce DOAR/NUMAI daca sperma ajunge in vagin in cele 3-4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE (cele 2-3 zile de dinainte +1 ziua de OVULATIE) 3. ) In restul zilelor din respectivul ciclu menstrual, formarea unei sarcini teoretic este aproape IMPOSIBILA. In consecinta posibilitatea de a se forma/naste o sarcina depinde de ghinionul tau de a intretine actul sexual de dezvirginare exact in preajma zilei de ovulatie. Citeste, invata si Informeaza-te corect. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca este in perioada fertila, da.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Ce fata de imbecil ai laughing

| CristianSM a răspuns:

Depinde ce bagi in ea.
funda?

| lmao54 a răspuns:

Depinde de sentimentele voastre si de compatibilitatea intre voi doi. Daca e viol probabil nu o sa ramana gravida.

| ciocanelul69 a răspuns (pentru lmao54):

Ba tu esti prost? ce treaba au sentimentele, doar nu o dezvirginezi telepatic

| RAY a răspuns (pentru ciocanelul69):

Poate ca o va lasa gravida sufletul lui vezi cazul fecioara maria