| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema, am gom player si sistem 5.1 si mi se aud doar 2 boxe, si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca sa mi se auda toate, mentionez ca in windows xp mergeau dar in windows 7 nu mai merg. am facut toate setarile totul e pe 5.1

Răspuns Câştigător
| bOse a răspuns:

Ai placa de sunet realtek?

Daca da, atunci bifeaza SPEAKER FILL in optiunile placii de sunet.

Trebuie sa stii ca mp3-urile nu dezvolta 5. 1.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gresit categoria.winking

| Izzabelle a răspuns:

Tyas raspunde daca ai pone la kategoria korecta adica nu ne suparam ca ai pos aici dar trebuia saty ceris cuze ca o pui aicistraight face