| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema, am gom player si sistem 5.1 si mi se aud doar 2 boxe, si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca sa mi se auda toate, mentionez ca in windows xp mergeau dar in windows 7 nu mai merg.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E cum zice godyx, nu tratati asta de la windows, domnu' Cornel, formatu ar fi ultima optiune in toate cazurile, alex, incearca daca ai realteck hd audio s-o dai pe 5. 1

| cornel a răspuns:

Nu crezi ca e de la windows?happy

instaleaza-ti xphappy

| breed a răspuns:

Deschizi GOM- click dreapta-preference-audio-AC3-setezi pentru. 5+1

| breed a răspuns:

Fa setarile pentru. 5+1/inchizi sistemul si-l redeschizi.

| GdX a răspuns:

Seteaza placa audio, la 5. 1 tu o ai setata la headset sau 2. 1.

| alyx a răspuns:

Am umblat la toate setarile toate sunt pe 5. 1 si degeaba