| BitKode a întrebat:

Am o problema cam mare. Mie imi placea mult de tot de o colega de clasa, si am vorbit cu ea, i-am spus ca o iubesc si ea mi-a spus ca simte la fel pentru mine deoarece suntem foarte apropiati. Intr-o zi am mers in oras toata clasa iar ea s-a suparat rau de tot ca am pupat-o pe obraz si i-am spus usor la ureche ca o iubesc. Colegi mei sunt de treaba si de asta am pupat-o, stiam ca ei nu o sa zica nimic si o sa fie nepasatori Acum ea s-a departat foarte mult de mine si s-a apropiat de un coleg care cred ca a spus ceva despre mine. Fata mi-a spus ca a aflat niste lucruri Eu nu imi dau seama de ce s-a suparat fara motiv stiind ca o iubesc. A spus sa sterg toate amintirile si ca noi putem sa fim doar prieteni dar nu apropiati Ma omoara gandu ca ea e cu ala si pe mine m-a uitat asa de usor, la scoala inainte eu vorbeam cu ea si de 100 de ori pe zi acum daca zicem doar " SALUT " sau " BUNA" si atat Eu mai am timp pana la vacanta deoarece apoi nu vom mai fi colegi Ce sa fac? Eu am facut tot posibilul sa fim ca inainte, dar ea nu vrea. Nu stiu ce a vazut la acel baiat care ii vorbeste doar cu fa, o injura, ii spune ca ii da m.u.i.e si chestii urate si ma enerveaza pe mine. Ba chiar m-am certat cu el si ea mi-a lasat mesaj sa nu ma mai bag. Eu incerc sa o uit, o ignor, cand vine in apropierea mea eu plec, dar cateodata ma intreaba pe facebook de vorba si na trebuie sa ii raspund Ce pot sa fac in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Asta e singuru lucru intelept pe care-l poti face.
http://www.youtube.com/watch?v=yNFXADfFHv8

| BitKode explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

laughing am ras cu lacrim, chiar are dreptate omul big grin

9 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

De ce iudecati voi fetele asa? Cei care ati raspuns. Si in legatura cu tine...din cate am inteles ai zis ca ea ti-a spus ca a aflat lucruri despre tine. Nu ai incercat sa vb cu ea sa vezi...ce a aflat?

Mie nu mi se pare acum ca e in relatie cu c8neva, momentul potrivit pentru a interveni tu dar e necesar sa vb cu ea sa aflii motivul supararii ei. Si mie mi se pare ca ii e rusine cu tinee pentru ca, in moment ce tu vb cu mine pe fb, de ce in realitate ma ignori? Nu?

| neutrino a răspuns:

In termini populari se zice ca fata ti-a dat papucii. Nu este o rusine acest lucru, numai ca trebuie sa ne accepam infrangerea.

| ywar a răspuns:

Prostii baiete, prostii, tampenii ceea ce tu ne povestesti cu atata inflacarare. O iubesti? Cati ani ai? Voi vorbiti de iubire cand va sarutati pe obraz. Voi sunteti constienti ca aveti in cap NIMIC despre un sentiment sfant?
Ea e maine cu unul, poimaine cu altul, raspoimaine cu altcineva pentru ca este la varsta experimentelor si NU IUBESTE, experimenteaza! Ca si tine! Trebuie sa iti deseneze cineva ca sa intelegi? Reseteaza-te! Reproiecteaza-ti gandurile!

| grab a răspuns:

Prietene, intelege si tu ca sunt anumite femei, cam 70% care adora duritate si agresivitatea de la barbati, asta le excita, asta le face sa se simta femei, asta le face sa aiba orgasm in timpul actului, pentru asta traiesc, pentru a fi agresate, umilite, luate pe directa smecherie.
DAR, pentru tine si cei ca tine cu juma de coy functional, exista si printese de salon medieval care vor lugu-lugu fara agresiune si serenade sub balcon plus preludiu 2 ore inainte sa iti ia ***-n gura. cauta una d-asta acuma de PAsti la Biserica, sigur gasesti si pocaite si virgine si cantarete de prohod. cauta, cauta si iar cauta. o sa gasesti exact ceea ce meriti! happy

| SorinTudor a răspuns:

Nu excluzi posibilitatea ca ea sa fie cu baiatu ala dinaintea ta nu? Adica unele fete de multe ori vor sa para cuminti dar ele de fapt vor sa se joace cu mintile baietilor laughing Oricum au o gandire ciudata unele fete... Eu zic s-o iei deoparte si s-o intrebi ce are de gand pentru ca e ciudata laughing azi cu tine, maine cu colegu, si tot asa laughing

| baTTLe4uTr a răspuns:

Si tu o crezi?
Daca s-a suparat ca ai facut asta de fata cu colegii atunci de ce s-a apropiat tot de un coleg? Nu e aceeasi mancare de peste?
Si ce sa afle de tine? Daca te merita te intreba ce si cum, nu asculta de societate... stim cu totii ce invidioasa poate fi. Ea probabil n-a aflat pentru ca nu e deasupra lor. Oamenii nu au invidie pe cei inferiori.

Stai linistit acum a gasit ce dorea alaturi de prietenul ei care vrea sa-i dea **** si-i vorbeste urat. Deja a demonstrat ca este o persoana slaba, asta vrei langa tine? Asta gasesti la orice colt.

| BitKode explică (pentru baTTLe4uTr):

Cate dreptate ai big grin daca nu dadeam funda tu o meritaiwinking Multumesc pentru raspuns

| Martina1000Stoessel a răspuns:

Deoarece e normal. In locul ei te-as fii spus si lui doamna si parintilor. Adica unei fete e normal sa-i placa un baiat. Normal ca-ti spunea buna ce voiai sa-ti zica Iubirea mea? Daca ai vorbi cu parintii tai despre asta cred ca ar ramane cu gura cascata