| BitKode a întrebat:

sad Am o problema cam mare. Mie imi placea mult de tot de o colega de clasa, si am vorbit cu ea, i-am spus ca o iubesc si ea mi-a spus ca simte la fel pentru mine deoarece suntem foarte apropiati. big grin Intr-o zi am mers in oras toata clasa iar ea s-a suparat rau de tot ca am pupat-o pe obraz si i-am spus usor la ureche ca o iubesc. Colegi mei sunt de treaba si de asta am pupat-o, stiam ca ei nu o sa zica nimic si o sa fie nepasatoriwinking Acum ea s-a departat foarte mult de mine si s-a apropiat de un coleg care cred ca a spus ceva despre mine. Fata mi-a spus ca a aflat niste lucruri crying Eu nu imi dau seama de ce s-a suparat fara motiv stiind ca o iubesc. A spus sa sterg toate amintirile si ca noi putem sa fim doar prieteni dar nu apropiati crying Ma omoara gandu ca ea e cu ala si pe mine m-a uitat asa de usor, la scoala inainte eu vorbeam cu ea si de 100 de ori pe zi acum daca zicem doar " SALUT " sau " BUNA" si atat crying Eu mai am timp pana la vacanta deoarece apoi nu vom mai fi colegi crying Ce sa fac? Eu am facut tot posibilul sa fim ca inainte, dar ea nu vrea. Nu stiu ce a vazut la acel baiat care ii vorbeste doar cu fa, o injura, ii spune ca ii da m.u.i.e si chestii urate si ma enerveaza pe mine. Ba chiar m-am certat cu el si ea mi-a lasat mesaj sa nu ma mai bag. Eu incerc sa o uit, o ignor, cand vine in apropierea mea eu plec, dar cateodata ma intreaba pe facebook de vorba si na trebuie sa ii raspund crying Ce pot sa fac in situatia asta? Funda crying

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Of. Nu cred ca ar fi renuntat asa repede la tine daca ar fi tinut atat de mult la tine. Doar sa nu-i fi spus ala ceva rau tare despre tine. Dar nu cred ca avea ce sa ii spuna puppy dog eyes. Incearca sa uiti totul si lasa ca timpul sa rezolve totul.

| BitKode explică (pentru Dayuuum):

Eu incerc crying dar nu pot. O vad zilnic si mai se uita in ochii mei, mi se rupe inima. Oricum i-am jurat ca o sa imi simta lipsa odata si odata, deoarece am iubit-o cu adevarat. Eu vara mergeam cu un prieten aproximativ 1 ora pe jos, rar cand aveam scuter, motor sau masina doar ca sa o vad 10 minute crying Oricum multi prieteni mi-au spus sa o las in pace ca merit ceva mai mult. crying

| Dayuuum a răspuns (pentru BitKode):

Of. pai chiar meriti ceva mai mult. ce sa spun puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| BitKode explică:

Multumesc pentru raspunsuri!