| MihaiClaudiu14 a întrebat:

Am o întrebare ce poate părea puțin mai ciudata, de aceea va rog sa dati niște răspunsuri serioase nu doar așa la vrăjeala, in special băieții sa răspundă la asta.

De ce ejaculez prea repede. Pur și simplu am vrut sa o fac cu prietena mea și nici măcar nu am putut sa penetrez deoarece când sa atunc penisul meu de păsărica ei am și ejaculat...
Am mai încercat o data și la fel...
Nu știu ce sa fac in legătura cu asta... o fi oare pe teu ca eram puțin stresat sau pentru ca îmi era puțin teama?
Totuși de ce s-a întâmplat. asta și cum credeți ca as putea rezolva problema... rog răspunsuri serioase...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea foarte rapida se datoreaza faptului ca esti 100% lipsit de experienta sexuala. Va trebui ca in primul rand sa ai foarte multa rabdare si mai ales sa ai parte de cat mai multe ocazii si incercari de a intretine acte sexuale. Doar asa si numai in timp vei reusi sa acumulezi suficienta experienta sexuala care iti va permite sa intretii actele sexuale care sa aiba durata suficient de mare si sa se desfasoare exact asa cum isi doreste fiecare barbat. Sanatate!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa-ti laba inainte apoi asteapta 30 min so bagi

| Sofer a răspuns:

Lipsa experientei sexuale. Masturbeazăte înainte de sex.

| cristimihailov a răspuns:

Exercitiul rezolva problema.
Puteti sa inceoeti cu un oral, scoti prima runda, si treci la a doua.