| Jamelia1 a întrebat:

Salut Am o problema
Deci am un iubit si il iubesc enorm insa toti spun ca nu suntem unul pentru altul
Deci poblema e alta. El spune ca ma iubeste enorm si chiar eu credeam asta.Primavara asta am plecat in Anglia pe 1 luna si cit am stat acolo vorbeam cu el des. El statea doar acasa si nu iesea nicaieri deoarece dorea sa vorbeasca cu mine toata ziua.Insa cind am revenit in tara primele zile a stat doar cu mine.Insa mai apoi totul s-a schimbat.Nu ne vedem.Nu suna des.Ne vedem odata pe saptamana.Eu nu pot sa-l gasesc deoarece acum are telefonul stricat.Si nici nu stiu ce sa fac.Eu cred ca daca ar tine la mine ar vrea sa vorbeasca mai mult cu mine sa iasa cu mine insa pe el nici nu prea il intereseaza cam ce fac. CE ziceti sal parasesc sau sa vorbesc cu el si sai lamuresc ca vreau sa stea mai mult cu mine? Avem deja jumatate de an impreuna

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Varianta optima ar fi sa aveti o discutie in care sa va lamuriti asupra situatiei reale a relatiei voastre.

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Eu zic să vorbeşti deschis cu el. să-l întrebi ce s-a întâmplat de a făcut schimbarea bruscă.

FantaSZy.

| MeGhosta a răspuns:

Cu ce ocazie are meDeea raspunsul stubid?raised eyebrowsnu e deloc asa va zic eu`winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I s-a stricat telefonul sau minte? Ia legatura intr-un fel cu el si nu te sili sa ii zici ce gandesti. E mai bine asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ mdah cica raspunsul meu e Stupid, dar nu stiu dc straight face in fine.