| Ștefănuț_Ștefi_1995_g7sO a întrebat:

Am o problema destul de mare... Cand eram mici (eu si cu fata aia) ne placeam/iubeam aveam 9-10 ani si am decis sa tinem secret. Eu am avut treaba trebuia sa invat si cam in jur de doi ani jumatate nu am mai comunicat si nici nu ne-am mai vazut si acuma cateva zile am gasit-o pe facebook, am intrat in vorba am glumit si pana la urma i-am spus sa iesim in oras sa povestim ce am facut in astia 2 ani cu gandul ca la sfarsit ii voi spune ca o plac. Dar ea mi-a raspuns ca nu are timp are concursuri etc. Asa ca acuma vreau sa ii spun pe fb (chiar daca nu e ok) dar ii spun ca daca nu are timp sa iesim ii spun pe fb sau cv de genu. varog ajutatima cum sa ii spun ca o plac sau sa o fac sa inteleaga ca o plac varog ajutatima
Si sa se lege de mica poveste

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Um, ciudat, maturitatea te-a lovit devreme, probabil esti special.Si daca tot esti matur acum, nu ar fi cel mai bine sa astepti sa termine concursurile, apoi sa o inviti la o inghetata si sa-i spui asta fata in fata? Nu este in interesul nimanui sa-i spui asta acum cand se chinuie cu concursurile.Mai astepta.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata vrea drenalina suspans sex, ai fost prea bland si moale daca aveai tupeu si puneai mana pe picior acum erati in pat

| AGreatMan a răspuns:

Aaaa...tu ai 12 ani acum(din cate am inteles).La 10 ani nu poti iubi(nu in modul adevarat). Spune-i ca o placi.Nu ai nimic de pierdut.Dar nu cred ca te place, asa ca de ce sa faci ceva care oricum stii ca iti va aduce un raspuns ''eu nu te plac''.

| Ștefănuț_Ștefi_1995_g7sO explică:

Am 14 acuma am zis cu aproximarr