| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Nu este chiar dragoste vedeti voi eu am o prt ff buna ne spunem totul in afara de chestii intime intelegi voi aproape totul vedeti noi iesim prin oras ne povestim ne simtim bine eu mai de mult o placeam mult acum o plac dar ma putin de fapt nici eu nu stiu ori tzin la ea ca prt ori e ceva mai mult dar de fiecare dat cand ating subiecte mai aprinse zice nustraight face ca nu ma place oricine ar intreba si vedetzi as vrea sa stiu ce pot sa fac eu as cam vrea sa ma cmb cu ea dar fara sa ii zic ca o plac te ce e o poveste mai complicata si nu cred ca am loc sa explic in fine sfaturi dar nu ceva de genu pune-l pe unu sa va cmb sau zi ca o plaki si vrei sa te cmb stiu ca e ff greu dar ajutati-ma. Bine inteles fundahappy

Răspuns Câştigător
| pixie_7635 a răspuns:

Inventeaza o poveste. d ex spune-i ca u ai mai avut o prietena la fel d buna ca ea cu care ai fost (a fost minunat cu ea bla bla)vezi cum reactioneaza. intteab o dc e d acord cu prieteni care devin iubiti. incearca sa faci totul cat mai natural

1 răspuns:
| lore23 a răspuns:

Gandeste-te ca in primul rand e fata! Nu te astepta sa-ti spuna chestii intime prea usor.Ar trebuii sa te gandesti bine ce-ti doresti sa ai cu ea.Inteleg ca e foarte greu da dupa ce te hotarasti ce anume vrei de la ea ar trebui sa-i spui ca o placi ca s-ar putea sa ai numai de castigat.

Sper ca ti-am fost de ajutor:*