| wAirLeSs a întrebat:

Am o problema destul de nasoala.Cred ca toti am auzit despre acel lichid numit "preejaculator" care apare atunci cand esti excitat.Problema mea este ca apare foarte repede si pe langa ca apare foarte repede este si in exces(picuri mari cand juma de unghie de la degetul mic in continuu)Am 17 ani nu mai sunt virgin si am o relatie de 10 luni. Suntem activi sexual nu am probleme cu erectia sau cu ejacularea.Actul dureaza intre 20 si 30 de minute cateodata mai mult si folosim si protectie.Am stat de vorba cu prietena mea si intelege perfect toata situatia, dar eu tot ma simt jenant stiind ca mereu sunt "ud". Daca imi puteti zice va rog niste medicamente un tratament exercitii ceva orice ca sa remediez din problema sa nu mai curga asa mult as fi foarte recunoscator. Tin sa mentionez ca inainte sa am prietena ma masturbam foarte des. Vreau raspunsuri serioase va rog.

Multumesc mult!

Dau funda daca gasesc rezolvarea!

Răspuns Câştigător
| bbobo22 a răspuns:

Nu inteleg de ce consideri asta ca fiind o mare problema, mai ales daca pe prietena ta nu o deranjeaza. Nu stiu daca este ceva ce se poate trata, dar poti incerca sa mergi la un medic. Sunt si femei care se uda foarte mult, altele mai putin. Nu am auzit pana acum de nici un barbat care sa fie deranjat ca iubita se uda prea mult si prea usor in prezenta lui.
Daca pentru prietena ta nu o deranjeaza, si sexul este placut cu prietena ta, atunci nu ai de ce sa te simti jenat. Cred ca esti absolut normal si sanatos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Stiu ca suna ciudat, nu stiu daca in Romania exista, dar aici in tara in care locuiesc, exista absorbante pentru barbati. Daca te deranjeaza, poti incerca varianta asta. Sa ai o seara frumoasa.