| yourangelcute a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare am avut un contact cu prietena mea care era virgina si am tot citit pe net despre lichid preejaculator...am inceput sa il introduc dar o inceput sa curga sange de la prietena mea si ne.am oprit si dupa un timp o inceput sa curga vreo 2 picuri de lichid e posibil sa mai fii curs inainte?

6 răspunsuri:
| dydda a răspuns:

Nup.Stai lin:*

| Alexandra509 a răspuns:

Ce mai bine ar fi de dorit ca prietena ta sa treaca un curs de genecologie, nu trebuie sa te bazezi pe ceea ce zice lumea, deoarece nimeni nu stie cu adevarat ce are prietena ta

| 5123fsda a răspuns (pentru Alexandra509):

Nu stiu ce-i genecologia eventual ginecologia! Dar tu nu te speria nu ai de ce sa te temi! Sa mai mai sigur intreab-o cand este perioada ei fertila! Spermatozoizi mor in 3 zile si daca nu e perioada ei fertila nu ai de ce sa te temi|!happy

| Cattuzu a răspuns (pentru 5123fsda):

Pt cultura ta generala, spermatozoizii mor in 6-7 zile, asa ca cel mai sigur ar fi un test de sarcina sau un ginecolog bunwinking

| 5123fsda a răspuns (pentru Cattuzu):

Eu am citit ca in 3big grin! In mai multe locuri! Dar acum vad ca scrie ca in 7-8happy! Dar daca nu a ejaculat in ea si nici nu a curs acel lichid preejaculator nu are de ce sa se teama!

| BlueMotion a răspuns:

Bravo smechere ai lasat-o cu burta! rolling on the floor