| kavasaki99 a întrebat:

Bună TPU am o problema grava zic eu. in timp ce o masturbam pe prietena mea in interioru vaginului asa usor cu degetele intre timp ne sarutam pasional si eu m-am terminat cum este posibil ajutațimă! mentionez ca nu am ajuns la sex. Sunt "Virgin" Cine ma ajuta sa rezolv aceasta problema Fundita + vot! si nu doar atat. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Adica te-ai scapata pe tine, nu?
Si cum am putea noi sa te ajutam, ce vrei anume sa facem?
Incearca sa va masturbati reciproc, macar nu mai iesi frustrat din joaca asta.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce varsta ai puisor? Chiar si un baietel de varsta prescolara stie deja ca ejacularea se poate produce spontan doar gandindu-se la sex. laughing

| mihai69 a răspuns:

Și care e de fapt problema?!? Și gravă pe deasupra!
Ai fost prea excitat și e foarte normal să ai un orgasm și o ejaculare spontană. Nu e absolut nimic ieșit din comun, i se poate întâmpla oricui, dar în special unui adolescent fără viață sexuală.