| FaraNume67 a întrebat:

Salut am o problema : e vorba de o fata mereu cind o vad ne luam in brate, o pipai peste tot, ma urc peste ea, ea peste mine, ma musca de git si eu pe ea, de san o mai musc in fine intelegeti ce vreau sa zic. Dar frate cred ca o sa fac sex cu ea fara sa o sarut sau sa ma conbin cu ea. Vreau sa fie cu ea mai mult decit o aventura. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

E asa de greu sa ii ceri sa iesiti in oras, la un suc si sa aduci subiectul unei relatii in discutie? Poate o sa ajunga la punctul in care o sa creada ca tu doar o folosesti si nu iti pasa de ea, jocurile astea nu ii arata ca tu ai avea intentii serioase sau ceva apropiat de o initiativa. Ce alta posibilitate ai avea? Asigura-te ca e anul te trateaza pe tine doar ca pe o distractie si incearca sa te deschizi in fata ei. Pana la urma asa e frumos, baiatul sa faca primul pas.
Succes!

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu, nu o să facă sex cu tine!

| e7d7n7 a răspuns (pentru Azµre):

Hopa hopa, lume nouă. Nu te-am mai văzut de mult moşule.
Unknownn reborn!

Răspuns utilizator avertizat
| Diavolcata a răspuns:

Spune-i sa mergeti la un suc, ingheata, maslina cevahappy

| 非跳躍 a răspuns:

Din ce oras esti ca am un prieten care are aceiasi poveste.

| FaraNume67 explică (pentru 非跳躍):

Spune tu din ce uras esti. Si iti zic eu daca te cunosc

| 非跳躍 a răspuns (pentru FaraNume67):

Tg.Ocna jud bacau

| FaraNume67 explică (pentru 非跳躍):

Atunci nu sunt prietenu tau eu sunt din alt oras

| 非跳躍 a răspuns (pentru FaraNume67):

Scz atunci

| Stefan_Laura_1995 a răspuns:

Incearca sa o respecti mai mult si sa ii arati ca tu chiar vrei ceva cu ea. Daca tu vei continua sa o tratezi asa fata se va satura intr-o zi si iti va spune "pa" ramanand cu o parere foarte proasta despre tine si fara sa stie ceea ce simti tu pentru ea.