| WhiteWidow a întrebat:

Am o problema. Imi place de prietena mea. Nu stiu cum sa-i spun, vreau sa fim impreuna! Cand am iesit cu ea, a vrut sa se uite prin telefonul meu sa vada cu cineva am vorbit si chestii de genul. Si ma inteleg foarte bine cu ea si mi-e frica ca daca ma refuza, nu o sa ne mai intelegem asa bine.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce jalnic te comporti ca o marioneta in fata unei jigodii ordinare nesimtite care a indraznit sa iti invadeze intimitatea controlandu-ti telefonul, in locul tau ii taiam capul jigodiei imputite. ia nu mai fi tu asa de bun si nu-i mai permite sa isi bata joc de tine

| MidnightR a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Esti mai rau ca inchizitia.

| MidnightR a răspuns:

Pana nu esti sigur 100% ca sentimentele sunt reciproce eu zic sa nu te avanti ca strici o relatie frumoasa de prietenie.

| WhiteWidow explică:

Ei i-a placut de mine acum 1 an dar nu mi-a spus

| MidnightR a răspuns (pentru WhiteWidow):

Atunci spune-i.Nu cred ca se poate intampla ceva atat de rau mai ales ca te-a si placut/te place.