| AleX112p a întrebat:

Salut
Am o problema
Imi place foarte mult de un baiat dintr-un yaoi
Nu imi pasa ca e de acelasisex dar stiu ca e ireal
Dar tot il plac dar mi-e frica ca nu mai simt atractie de cineva real
Si-mi arde corpul de când l-am vazut
Ce sa fac
Sincer e ft dragut si are un corp de milioane
Cautati Sensitive Pornograph
E unul cu par gri apare in a 2 a parte a episodului de 23 de minute
nu stiu cum as putea scapa de asta
AJUTOR????

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum sa nu mai simti atractie pentru cineva real? Doar este un desen... atata tot. Cand o sa vina o fata la tine, iti garantez ca o sa simti tractie.

Numai bine! ^^

| AleX112p explică (pentru DoarBogdan):

Nu
Decand cand il vad pe el imi arde corpul si ma simt bine?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea inteleg, mai intai zici ''Nu imi pasa ca e de acelasisex'' si apoi zici ''AJUTOR''
Pai nu pricep, vrei sa nu mai fii atras de handralai ca si tine, sau vrei sa ti-l proiectam pe un proiector la tine in camera?

Ba ce mama naibii aveti ma, nu va mai plac femeile va plac baietii, ati luat-o razna de tot.
Pai normal ca vrei sa il arzi daca te uiti la el zi si noapte, scapa de pornografie, nu stiai ca deregleaza gusturile sexuale? Ma mir ca nu ai dat-o in sex cu babe, minore, animale, incest, viol, etc.
Calmati-va ba nebunilor nu va mai uitati la porno

| AleX112p explică (pentru anonim_4396):

Nu imi pasa ca e de acelasi sex
Dar ideea ca nu e real ma inspaimanta

| AleX112p explică (pentru AleX112p):

Dar nu cred ca ai citit partea cu cuvatul yaoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling eyes
Gândește-te la absurditatea situatie, ca esti indragostit de un desen si nu mai poti simți pentru oameni reali. Inca nu realizezi cat de rău si trist e, dar cand o vei face, te vei opri.

| AleX112p explică (pentru anonim_4396):

Nu pot efectiv
Sincer nu stau eu asa mult pe TPU dar m-am riscat si am pus aceasta intrebare
Insa in afara de ince tine si altul
Numai raspunsuri gen ei invata sa scrii
Imi poti da un sfat cum sa fac asta
Căci cand ma trezesc din somn nu arde asa dar dupa 10 minute simt ca as avea un foc viu in corp
Si abia daca retin ceva
Si stiu ca daca o sa continui asa dupa 20 de ani cand ar trebui sa am copii nu o sa pot
Sper sa fie totul temporar
Ma bucur ca mai sunt oameni cu bun simt ca tine
Si mda stiu ca si daca o sa fiu cu alt baiat nu o sa poata naste niciunul copii
Dar asta nu ma priveste acum

| anonim_4396 a răspuns (pentru AleX112p):

Sfatul meu este ca o vreme sa nu te mai uiti la anime-uri si la yaoi sau alte ramuri, pentru a te mai calma. Iesi la plimbari, singur sau cu altii. Râzi. Uita-te la iUmor, Ionut Rusu, George Tanase. Uită de acel desen.

| AleX112p explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca nu am incercat
Sincer azi nu am avut de loc contact cu animeuri
Si la ore abia am fost atent
Si simt in continuu fluturi in burta
Multumesc mult oricum de raspuns

| Paul754880338 a răspuns:

Simplu! Ocupa-te mai mult de limba romana, cu tot ce inseamna ea, cu ortografie, punctuatie, gramatica. Vei reusi intr-o zi sa iti exprimi real si coerent ideile. Ba mai mult te va tine mai ancorat in lumea reala.