| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema, la care nu am prea dat atenție asa de mult, eu am 17 ani acum, si de cand am inceput sa ma masturbez, adica practic de la 11 ani, imi iasa cateodata in sperma, un fel de bob mic, negru, si e foarte tare, gen ca si o piatra mica pe care nu o poti sparge, si am zis sa va intreb pe voi prima data, si daca e ceva grav, sa ma duc la un medic happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi piper de la ceva ce ai mancat. Ha, ha!

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbat la 11 ani?
Ce anume ai masturbat, piciorul de la scaun?
La 11 ani nu ai decat un degetel in pantaloni care din cand in cand se scoala fiindca ii vine sa faca pipi, nu din alt motiv.
Sperma apare dupa 13-14 ani.

in 17iulie 2020 declarai ca ai doar 15 ani... iar acum, dupa numai 8 luni, ai ajuns la 17. Tu ori stai prost cu matematica, ori cu minciuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troll mic ce ești. Nu mai băga în penis bile de la airsoft

| MhDragos2018 a răspuns:

Bro du-te la medic, sunt pietre de la rinichi

| Flacără0000 a răspuns (pentru MhDragos2018):

M-am interesat, dar nu este asa ceva, este ca un fel de piatra, dar e extrem de neagra, si foarte mica