| alchoeN a întrebat:

Salut TPU

Sunt un baiat in varsta de 13 ani.
De vreo' 2saptamani am inceput sa ma masturbez, nu e ceva grav, gen ma masturbez odata la 2-3 zile, poate nici asa, nu tot timpul am pofta.
Sincer in seara asta am avut putina "pofta" (daca pot spune asa) si... Am dat drumul.
Problema nu e aia, ci ca mi-a iesit sperma, nu mi s-a mai intamplat asa ceva si sunt destul de confuz, e ceva rau sau?
Cum am spus si mai sus ma masturbez cam o data la 2-3 zile(cateodata nici aia) si doar noaptea, ca atunci am chef

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incepand cam de la varsta pe care o ai tu in acest moment, adica in jurul varstei de 14 ani cu abatere in +/- 1 an, glandele sexuale reproducatoare masculine ajung la maturizare si incep sa produca lichid spermatic. In concluzie incepnd din acest moment organismul tau a devenit capabil sa procreeze. Faptul ca placerea, cheful, senzatia de a dori sa te masturbezi apare doar noaptea este intr-adevar o particularitate, insa una lipsita de orice explicatie plauzibila. Multa sanatate!

| alchoeN explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc pentru raspuns,
sincer pentru un moment m-am speriat, si inca simt foarte putina durere la stomac, de la ce o fii?

Sanatate si tie.☺

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Incearca si anal. Sa foe treaba completa.