| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema legata de scula ma excit cu iubita mea mi se scoala dar imi moare foarte repede sau nu se scoala dloc, ce sa fac ca ma ingrijoreaza treaba asta? dau fndwinking

1 răspuns:
| justfreelove a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la facturi/ ce parere o sa isi faca ea cand te vede fara patratzele/ slab / paros/ ca e prea mica / probleme de matematica/ oare o sa afle ca ai fost si cu sorsa?/ oare o sa spuna si la altii daca nu faci fata/ oare o sa ii placa/ dc se vaita ca o doare? - si alte chestii din astea care trec prin cap unui baiat cand trebuie sa faca sex
in general trebuie sa tragi aer in piept, sa incerci sa respiri normal, sa nu te mai gandesti la erectia ta si sa incerci sa o savurezi si sa o faci fericita. ai sa vezi ca nu o sa mai ai probleme.