| Undercover22 a întrebat:

Salut, am o problema mai compicata daca pot sa spun asa.O fara care este clasa a 8-a si eu a 10-a vorbeam zilnic aproape si ne vedeam(nu prea des) i-am spus ca o plac iar ea nu a crezut "nu cred iti place tie de mine" am mai vorbit putin si dupa aceea m-am operat la picior si ea nu stie am incercat sa o sun sa ii dau mesaje dar nu imi raspunde colegul ei zice ca i-s-a facut rau cum sa fac sa fie a mea?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

In primul rand ii spui colegului sa ii explice de ce ai disparut, si ca o rogi sa iti raspunda la mesaje. Te faci bine cat de repede si o inviti, sau te duci sa o conduci acasa de la scoala si ii oferi un trandafir rosu. Ii faci complimente, ii arati ca tii la ea fara sa ii faci declaratii.