| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva sfaturi, va rog! Este vorba despre un baiat pe care il plac si el ma place, mi a spus deja.Noi vorbeam in fiecare zi prin mesaje si ne vedeam in parc tot cam in fiecare zi si mai vin si alti prieteni(deci nu suntem singuri).El este cu un an mai mic ca mine, nu prea conteaza dar de la o vreme nu ma mai baga in seama.De cateva zile aproape nici ca mai viorbim.Nici nu sunt nebuna si sa i trimit o mie de mesajesau sa l sun continuu dar nu cred ca doar mi se pare mie. Nu l innebunesc trimitandu i toata ziua mesaje pentru ca nu mi raspunde asa cum fac multe fete dar el nu mai vorbeste cu mine.L am intrevat daca an facut ceva ce sa l supere dar zice ca nu,iar cand ne vedem, vorbeste foarte putin cu mine, asta daca mai vorbeste.Si nu a fost asa de la inceput, s a intamplat acum cateva zile si chiar nu stiu ce am facut.Ce credeti ca ar tb sa fac?

5 răspunsuri:
| BombonikThaa a răspuns:

Intreaba"l despre ce este vorba si sa iti raspunda sigur asta este singura varianta casa poti sa afli ce se intampla cu el si asa poti sa stii su tu ce ai de facuthappy

| Anonymul257 a răspuns (pentru BombonikThaa):

Am incercat dar el zice ca nu este nimic...am cam ramas fara idei.

| Anonymul257 a răspuns (pentru BombonikThaa):

Am vorbit deja cu el si zice ca nu s a intamplat nimic....am cam ramas fara idei.

| Paulinaxoy a răspuns:

Probabil ca el crede ca tu nu-l placi sau ca nu are sanse la tine avand in vedere ca e mai mic ca tine. Lasa-l o vreme o sa se intoarca singur la tine!

| Anonymul257 a răspuns (pentru Paulinaxoy):

Pai i am spus ca mi place de el...nu ar avea de ce sa creada asta...cel putin asa zic eu