| anonymous200812 a întrebat:

Am o problemă mai jenantă. Eu sufăr de fimoză! Nu pot să decalotez penisul mai mult de jumătate. Am fost la medicul de familie si a spus că e mai mult decât perfect. Voi ce ziceți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi zicem ca trebuie sa mergi la un UROLOG, ca sa vada gradul de fimoza si sa hotarasca ce ai nevoei sa faci, fiindca nu-i nimic perfect in situatia ta, iar cucul ala neeliberat nu poate creste si nici nu il vei putea folosii la sex, cand va veni vremea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca medicul de famile a zis ca este perfect, asculta-l si urmeaza-i sfaturile.

| ellatinaofficial a răspuns:

Eu eram medicul de familie

| Mango21 a răspuns:

Pai medicul de familie a vazut direct problema de ti-a dat acel raspuns?