| Gabytsa96Girl a întrebat:

am o problema nu asa de mare care eu nu prea pot sa o inteleg.Am un prieten care locuieste intr-un sat aproape de mine. El nu are masina, doar un prieten care il poate aduce si nici nu prea este mijloc de transport.De fiecare data cand trebuie sa ne intalnim spune ca are treaba mentionez ca are 19 ani, azi trebuia sa ne intalnim el mi-a promis ca vine... dar a nins si mi-a spus ca nu-l poate duce nimeni pana in oras credeti ca ma minte sau chiar nu poate? va roog raspunde-ti dau fuuunddaa!

Răspuns Câştigător
| denisyca3 a răspuns:

Eu cred ca el chiar nu poate...sad A nins rau afara si e periculos sa mergi cu masina. Oricum ai mai multa incredere in el, doar e prietenul tau nu?big grin
Bafta!:*

3 răspunsuri:
| ecstassy a răspuns:

Poate chiar nu a putut sau poate...a vr sa scape d tine pentru ca avea alte treburi mai importante

| Ferry_Toth_1980 a răspuns:

Tinand cont de ce se vede pe geam. este posibil sa spuna adevaru.nu prea ii indicat sa iesi din casa pe vremea asta

| johnseboo a răspuns:

Eu cred ca are o amanta big grin happyhappy
daca nu aveti incredere unul in altul, nu faceti numic, dar atentie, daca se repeta la nesfarsit, daca cauta motive sa nu va vedeti, atunci ar trebui sa iti pui semne de intrebare. Eu l-as crede o dat de doua ori, dupa aceea, servus. Succes