| danutu2001 a întrebat:

Am o relație de 4 luni si in seara asta am mintit a doua oara...cu aceaasi chestie am. Vb cu o fata si am șters conversația prima data voiam s o ajut pe fata aia ca si ea mi-a fost alaturi m-a iertat dar acum voiam sa mi bat joc de fata aia si sa rad. Si e supărata rau pe ea... O iubesc mult prea mult o pot face fericita. Dar ce sa fac sa ma ierte.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca in 4 luni ai mintit-o a doua oara, e clar ca relatia voastra se va termina cat de curand.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota din ce vrei sa spui, ba spui ca vrei sa-ti bati joc de ea si sa razi, ba spui ca poti sa o faci fericita.

Cand stii ce vrei, intoarce-te si mai spuneti odata povestea aici, ca sa stim cum te putem ajuta.

| teo530 a răspuns:

Nu prea am înțeles aproape nimic din ce ai zis.Alta data scrie naibi mai clar.Nu știu sigur ce am înțeles am cam două variante primar fie că tu Ții bătut joc de prietena ta și asta spun ca să nu te iert niciodată că ești un nenorocit că ți-ai bătut joc de ea, se vede cât o iubești.A doua variantă ar fi Că tu ai vrut să ajuți o dată o prietenă și a părut că îți înșeli iubita.Dar iubita ta ți-a fost alături După ce a înțeles că nu era așa, și mai târziu ai vrut să îți bați joc de prietena aia pe care o ajutase iar iubita ta aflat și sa supărat pe tine.Iar îți crești mare nenorocit și sper să nu te iert niciodată.Nu suport oamenii că tine.

| Xelon a răspuns:

Te dai la altele, dar o poti face fercita si o mai si iubesti...pentru mine suna plauzibil big grin

| Raniaa a răspuns:

De ce să te ierte?!
Tu faci și ea trebuie' să te ierte că doar tu o iubești de dai pe afară rolling eyes
Nea, cred că are ceva mai bun de făcut cu timpul ei decât să îl piardă aiurea, pe nimicuribatting eyelashes

| Rux04 a răspuns:

De ce să te ierte dacă ai vrut să-ți bați joc de ea? Eu sincer dacă aș fi în locul ei nu te-aș ierta. Nu suport să-și bată cineva joc de mine.