| Blice a întrebat:

Am revenit c-o noua intrebare. Sunt nelamurit in privinta prezervativelor, nu stiu ce tip sa cumpar. imi stiu marimea si diametru' dar sunt multe tipuri si nu stiu ce sa aleg. Puteti sa-mi recomandati ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde ce doresti sa obtii. Pentru siguranta este recomandat modelul, Durex extra safe au spermicid si in cazul in care prezervativul se rupe mai ai o masura de siguranta, pentru o penetrare usoara Durex elite, e mai subtire si mai bine lubrifiat, iar daca este vorba de obtinerea unor placeri deodebite modelele Durex Arouser cu nervuri si bobite in relief sau Durex Mutual Pleasure. Oricare va fi alegerea iti doresc sex placut si fara incidente.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativele considerate ca fiind cele mai bune calitativ de marea majoritate a utilizatorilor, sunt cele fabricate de compania Reckitt Benckiser (RB), sub denumirea DUREX.

| Blice explică (pentru corbulalbrosu):

Dar ce model sa aleg? ca-s mai multe din ce-am vazut si nu ma pricep happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Blice):

Depinde ce doresti sa obtii. Pentru siguranta este recomandat modelul, Durex extra safe au spermicid si in cazul in care prezervativul se rupe mai ai o masura de siguranta, pentru o penetrare usoara Durex elite, e mai subtire si mai bine lubrifiat, iar daca este vorba de obtinerea unor placeri deodebite modelele Durex Arouser cu nervuri si bobite in relief sau Durex Mutual Pleasure. Oricare va fi alegerea iti doresc sex placut si fara incidente.

| ychigo a răspuns:

Durex.
Extra safe;
Durex elite;
Durex arouer;
Tu alegi, succes!