| Rivanol a întrebat:

Am revenit cu un mic 'update' daca pot spune asa.

Pentru cei care nu stiu problema va rog sa vizionati aceasta intrebare: http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/salut-am-facut-intr-o- seara-sex-cu-prietena-mea-precizez-ca-nu-a-fost-prima-oa ra-insa-am-folosit-un-prezervativ-durex/

Au trecut 2 saptamani si vreo 2-3 zile de la acel contact sexual, iar simptomele de sarcina apar dupa 2 saptamani de la contactul sexual *pe alt site am vazut la 24 sau 48 de ore* anyways, ea nu a prezentat pana acum vome, greturi, sani mai mari, culoarea mameloanelor schimbata, insa merge la baie din ora in ora *ea zice ca e un obicei prost de-al ei, cand sta acasa se duce la baie foarte des*, iar in ultima vreme a inceput sa manance destul de mult fata de ce manca pana acum *aici tin sa mentionez ca poate fi cauzata aceasta pofta de mancare si din cauza salii. mergem la sala de forta si poate provoca pofta de mancare in plus*.

Ciclul ar trebui sa ii vina pe 16 sau pe 17, insa au mai fost dati cand i-au intarziat si 2-3 saptamani. Acum pe ea o intep ovarele foarte tare, ea sustine ca a racit la ele, iar maica-sa sustine ca asta e un semn de menstruatie dar cine stie :-?

Test de sarcina nu putem lua inca, trebuie sa asteptam 3 saptamani dupa contactul sexual si cu o saptamana dupa ce ii intarzie ciclul.

Acum vreau sa stiu daca exista sanse sa fie 'pregnant' *nu vrem asta*. Scuzati intrebarea asa de lunga >:"

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1cristian1990 a răspuns:

Ia un test si citeste prospectul (sa nu fie expirat)! Scrie ca poate fi facut chiar si in prima zi cand ar trebui sa iti vina ciclu! Deci, bafta! Mai intarzie ciclu, nu trebuie sa te sperii si femeile au o multime de stari, ba le doare capu, ba burtica, ba au pofte etc, nu te speria pana nu vezi rezultatul testului!
PS: Testul trebuie facut cu prima urina de dimineata ca sa fie mai sigur!

| Boyka1965 a răspuns:

Aha,nu-mi pasa.