| Rivanol a întrebat:

Am revenit cu un mic 'update' daca pot spune asa.
Pentru cei care nu stiu problema va rog sa vizionati aceasta intrebare: http://www.tpu.ro/......tiv-durex/

Au trecut 2 saptamani si vreo 2-3 zile de la acel contact sexual, iar simptomele de sarcina apar dupa 2 saptamani de la contactul sexual *pe alt site am vazut la 24 sau 48 de ore* anyways, ea nu a prezentat pana acum vome, greturi, sani mai mari, culoarea mameloanelor schimbata, insa merge la baie din ora in ora *ea zice ca e un obicei prost de-al ei, cand sta acasa se duce la baie foarte des*, iar in ultima vreme a inceput sa manance destul de mult fata de ce manca pana acum *aici tin sa mentionez ca poate fi cauzata aceasta pofta de mancare si din cauza salii. mergem la sala de forta si poate provoca pofta de mancare in plus*.
Ciclul ar trebui sa ii vina pe 16 sau pe 17, insa au mai fost dati cand i-au intarziat si 2-3 saptamani. Acum pe ea o intep ovarele foarte tare, ea sustine ca a racit la ele, iar maica-sa sustine ca asta e un semn de menstruatie dar cine stie :-?
Test de sarcina nu putem lua inca, trebuie sa asteptam 3 saptamani dupa contactul sexual si cu o saptamana dupa ce ii intarzie ciclul.
Acum vreau sa stiu daca exista sanse sa fie 'pregnant' *nu vrem asta*. Scuzati intrebarea asa de lunga >:"

2 răspunsuri:
| Futhakari a răspuns:

Ai folosit prezervativu?
Din ce ati pot spune daca face sala da exista tendinta sa manci mult, chiar asa patesc si eu dupa o ora sau 2 de sala ami creste pofta de mancare si manc mult, daca nu are greturi inseamna ca e bine dar totusi nu lasa garda jos, daca tot vreti sa gasiti o solitie mereti la un doctor specializat in acest domeniu si aflati de la el tot ce doriti.

| Rivanol explică (pentru Futhakari):

Da l-am folostit. Cand am scos sa-mi dau drumul, am ejaculat afara insa prezervativul a ramas in vagin.