| S0WTFFF a întrebat:

am sa incep direct ca-s un pic cam speriat laughing
Aseara mi-am dat drumul pe fundul prietenei mele si stiu ca nu s-a prelins sperma pana in vagin; dar ea s-a ridicat din pozitia capra ( eu atunci eram un pic cam dezorientat si nu mi-am dat seama); ea a inceput sa se stearga si spune ca s-a sters cu servetel umed si nu s-a prelins pana in vagin nimic;
Acum nu stim ce sa zicem, ar trebui sa ia pastila de a 2-a zi? Are 15 ani. nu cred ca i-ar face bine

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma in momentul ejacularii si pe urma in urmatoarele 5-15 minute are o consistenta semilichida/gelatinoasa si din acest motiv NU ar fi putut sa se scurga/prelinga de pe fund pana in zona vulvei si cu atat mai putin sa si ''nimereasca'' intrarea in vagin. Pastila de a 2-a zi se foloseste numai in situatia in care formarea sarcinii este foarte posibila/sigura. Iar in cazul acesta, mai ales daca in acest moment prietena ta NU este in perioada fertila, atunci formarea unei sarcini este IMPOSIBILA. Sanatate!

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e cazul sa ia pilula de a doua zi chiar nu e risc de sarcina aici.

| Pool77 a răspuns:

Doamne laughing)

Ba, daca sunteti prosti, la ce va mai ***?

Nu pot sa cred ca o actiune, care se trage de cand e lumea inca cauzeaza probleme in 2018, cand ai nspe mii de surse de informare.

Sa nu ia nici o pastila, nu e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar vas sfătui să nu o mai faceti neprotejat.Eu am hpv si este neplăcut.Se iau multe boli chiar dacă amandoi sunteti la primul partener. Aveti grija.Succes!

| alexwahl a răspuns:

Ce idei mai aveti.

| S0WTFFF explică:

Cica ar fi fost un lichid pe buzite, care se intindea, asta dupa ce a ajuns acasa.