| Evelinalin11 a întrebat:

Funda ofer.
E ok daca mi-am dat drumul pe fundul ei și a curs putina sperma la chiloti in zona gaurii de sus ..nu la vagin și să șters cu șervețel umed și uscat se poate fi ajuns sperma in vagin?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vad ca ai nume de fată. Ce esti, in final?

| Violleta2022 a răspuns:

Prin masturbarea si ejaculare afara, nu se poate ramane gravida.

| dullcat a răspuns:

Se numeste anus.Probabil veti supravietui.

| Lupică27 a răspuns:

''gaura de sus'', unde ti-ai dat frate drumu langa aerisirea de la baie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa va doriți să nu mai auziți vocile astea pe care vile purtați in minte in suflet și inima căci ele vor prinde rădăcini si viață in voi căci le dați sens și viața prostiei voi nu va dați seama căci cu astfel de postări si "glume" va trolați singuri va faceți singuri rău nu faceți bine deloc și va îmbolnăviți mintea sufletul și inima toate "glumele" astea și postările astea gândurile pe care le dați viață astăzi o să va macine și îmbolnăvească sufletul mintea sănătatea și viața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vă jucați cu voi rău de tot laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| eliancodrut a răspuns:

Putin probabil.

| Evelinalin11 explică (pentru eliancodrut):

Pai sperma nu a ajuns deloc în zona intima...doar sus la gaura de sus...
Și doar ce era umed chilotul atât..partea de sus din spate