| anonim_4396 a întrebat:

Sall. am nevoie de putin ajutorwinking vreau sa ii fac prietenei mele un cadou, dar vreau sa fie ceva inedit. nu stiu ceva handmade sa ii cumpar ceva mai interesant. care aveti idei sclipitoare? va multumesc

3 răspunsuri:
| Laurik800 a răspuns:

Depinde ...prietena ta poate avea 9, 10, 11,14,15,17,20 ani.

| larasmagicland a răspuns:

Stiu ca e tarziu pentru un raspuns, dar pe viitor poate te intereseaza sa achizitonezi lucruri handmade, unice si facute si pe comanda Site ul este www.larasmagicland.blogspot.com.

| EveDeea a răspuns:

Cumpara-i o bratara sau ai putea sa cumperi ceva antic care nu se mai gaseste cum ar fi o statuehappy