| adyyyy69 a întrebat:

am si eu o intrebare

am fost impreuna cu pretena 1 an acum ne-am despartit dar cand ne vedem ne lom in brate ne pupam toate cele si vreau sa ne impacam dar ea nu vrea...motivul ca nu mai simte ce simtea dar din faptele ei imi da de inteles altceva...
ziceti-mi si mie ce sa fac ca nu stiu
Seriozitate daca e sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| crissLOL a răspuns:

Poate are un anumit motiv poate parintii nu ii mai da voie sau ii place si de tine si de altcineva

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa continuati sa va luati in brate si sa va sarutati. Nici nu conteaza ca ea nu doreste sa va impacati, atata timp cat sta la sarutat.

| SchizofrenicPsihedelic a răspuns:

Daca ea nu mai vrea sa va impacati, numai insista si accepta decizia ei.Renunta la aceasta atitudine de ''milog,, si nu incerca sa te agati cu forta de o relatie.Si despartirile sunt bine venite in viata unui om si iti asigura progresul daca le acorzi interesul cuvenit.