| catalinemanuel a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare! Cum s-o conving ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin fapte, daruieste-i cate o floare, fii atent la ea, fa-o fericita, sa zambeasca, sa simta in siguranta impreuna cu tine, protejata, invit-o in oras etc.

Sunt atatea modalitati ai arata unei persoane c-o iubesti, dar tu...nu vezi padurea de copaci ori putin bulversat.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubind-o mereu!

Răspuns utilizator avertizat
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Spune-i prin cuvinte. Iar daca nu poti scrie pe hartie sentimentele sub forma unei poezii. Sau in orce caz sentimental

| MasterMirror a răspuns:

O completare: cam aceiasi intrebare o am si eu, dar daca fata tot ezita sa se intalneasca cu mine? cum **** mea sa ii arat cat de mult o iubesc?