| JustMeeee a întrebat:

am si eu o intrebare, daca puteti sa-mi spuneti. Exista cumva posibilitatea, ca dupa ce bei vincu partenera.sa o spun pe romaneste sa nu ti se mai scoale penisul oentru cateva ore, in rest este ok, doar ca dupa ce am baut vin nu a putut sa fie in stare de erectie cum ar trebui sa fie...pana acum nu mi s. a mai intamplat, stiti de ce ar putea sa fie? dau funda, va rog,
fara raspunsuri tampite

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

E posibil ca din cauza bauturii sa ti se taie chefu de nebunii, cred ca e normal dar daca vrei s-o satisfaci Mai bine nu Mai bea inainte de asta.succes! fundita?happy

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Berea după bere e plăcere, berea după vin e un chin.

| kirra886 a răspuns:

Nu iti fa griji,se mai intimpla, este totul la nivel psihologic poate ai avut emotii probabil, nu te gandi la asta daca ai sa te gandesti mult ai sa te stresezi mai tare.bafta!

| sigfreud a răspuns:

Tu cat vin ai baut, o galeata? de obicei vinul mai tare te "porneste".

| iustin1992 a răspuns:

Da sunt persoane care din cauza alcool-ului sa nu aiba o erectie normala
de la vin de obicei ai o erectie destul de buna depinde de vin si de persoana
unele persoane nu au erectie de la un pahar de bere
sau poate ai avut tu emotii
funda?big grin

| Silvian1295 a răspuns:

Ia viagra!