| Steffx a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, daca sunt virgin si fac sex cu prietena mea si ma termin in ea, ramane gravida?

20 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu mergi la joaca, te rugam?

| JohnnyBi a răspuns (pentru DNSK):

Dar daca eu fac laba cu prezervativ, mai ramane mana gravida? rolling on the floor)). ori se prosteste tineretul, ori se prosteste laughing

| DNSK a răspuns (pentru JohnnyBi):

laughing) da, da! pe minut ce trece

| Awesom a răspuns:

Da.

| neutrino a răspuns:

Nu asa se fac copiii?

| Alcyon a răspuns:

Sigur ca ramane, daca faci sex neprotejat. Ce treaba are virginitatea cu asta? Tocmai, conform statisticilor, riscul de a ramane gravida la primul act sexual, este destul de mare, din cauza lipsei de experienta a partenerilor.

| Danysan a răspuns:

Contactele sexuale cu ejaculare Intavaginala in perioada Fertila a partenerei sunt cele mai periculoase. Virginitatea nu are treba cu asta asa ca fa-o protejat.

| SorinTudor a răspuns:

Salut!
Daca faci sex protejat (cu prezervativ) sansele sunt 0 sa ramana insarcinata atata timp cat nu ti se rupe prezervativu si sperma sa ajunga in vaginul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| benga94 a răspuns:

Ar fi o posibilitate, nu ramine 100% dar mai bine nu te termini in ea sau faci protejat ramine la alegerea voastra!

| SebastianCMT a răspuns:

Iti dau un sfat fa si tu sex protejat. Pentru a sca de griji si tu si ea.

| Unstopable a răspuns:

Nu... Prima data, sperma nu are cum sa lase o tipa gravida. Funda?

| bilopart a răspuns:

Da desigur ca da!

| caiboiul a răspuns:

Da cum sa nu daca curge seama alba da.

| Conficker a răspuns:

Da, categoric DA!

| SorinTudor a răspuns (pentru Conficker):

Stiu ca par ciudate intrebarile de genu asta dar nu-l speria. Lasal sa devina si el barbat

| J0ker1999 a răspuns:

DA 100%

| vasilicaandreea a răspuns:

Cu siguranta, da!

| Mariuss331 a răspuns:

Daca faci fara prezervativ sansele sunt mari sa ramana gravida.

| bianca0234 a răspuns:

Normal.