| Fajsvbvs a întrebat:

Bună dimineața, am si eu o intrebare. Sunt cu prietena mea de cateva luni si ne-am decis sa facem un copil si nu prea am rabdare, cum sa fac sa ramane mai repede gravidă?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

În primul rând, deveniți o familie. Apoi, mergeți la un medic ginecolog, să vă faceți analize medicale, control și să primiți tratamentul necesar pentru o sarcină fără probleme!
Dar, cel mai important, să aveți psihicul liber! Nu vă faceți din dorința de a fi părinți o obsesie, căci dăunează grav sănătății! Nu glumesc! Fiți relaxați, întrețineți raporturi sexuale fără protecție zilnic, schimbați pozițiile sexuale permanent, să aveți o atmosferă romantică, erotică.
Iar, apoi totul va veni de la sine! Graba, strică treaba!

| Donsavas a răspuns:

Nu va grăbiți ca bebelusii se fac repede dar se cresc greu si o viata aveti, e mai frumoasa in cuplu decat ca părinți.

| Treaem24 a răspuns:

Simplu terminate în ea cand nu e după ciclu si inainte